Корзина
19 отзывов
МС-Комплект
+380975175004
Добавить отзыв
Корзина

Дотягувачі

Доводчик - це той вид фурнітури, який вирішує дві головні проблеми: безпека та енергозбереження.

механізм роботи

Доводчик запобігає різкому захлопування двері, спровоковане вітром або неакуратним гостем. Існує два типи доводчиків:

  • Зі змінним стержнем;
  • З приводом, який працює від Кулакова вала;

Механізм доводчика складається з пружини і поршня, який вона штовхає. За рахунок налагодженої роботи системи двері зачиняються дуже плавно.

Як вибрати доводчик?

Вибираючи дверний доводчик, орієнтуйтеся на два фактори:

  • Ширина стулки;
  • Вага двері;

На сайті нашого магазину Ви можете відфільтрувати доводчики за цими параметрами. Важливо розуміти, що при помилковому виборі доводчика, Ви не отримаєте очікуваний результат. Наприклад, занадто важкий доводчик на міжкімнатних дверей може стати причиною швидкого зносу кріплення конструкції. У той же час, доводчик, розрахований на меншу вагу двері дуже швидко вийде з ладу.

Купити доводчик в Україні

Купити дверний доводчик можна на сайті нашого інтернет-магазину https://ms-komplekt.com.ua/. Ми тісно співпрацюємо з німецьким виробником Geze і японським Ryobi

.

Доводчик Geze , при правильній установці і коректному використанні, розрахований на 1 мільйон циклів відкривання. Бренд Geze радує широким асортиментом квітів - кожен знайде щось своє.

Дверні доводчики Ryobi не поступаються за якістю продукції Geze . Вибираючи між двома виробниками, потрібно орієнтуватися тільки на особисті переваги, тому що і ті, і інші - прекрасно справляються зі своїми завданнями.