Корзина
19 отзывов
МС-Комплект
+380975175004
Добавить отзыв
Корзина

Нажимні гарнітури

Дверні ручки в Україні

Дверні ручки - найдавніше винахід людства, яке докорінно змінило наше життя. Сьогодні дверний гарнітур являє собою поєднання декоративних і функціональних елементів.

У нашому магазині можна купити дверний гарнітур від відомих виробників з України , Туреччини, Китаю, а також з Польщі (Medos) і Німеччини (Hoppe) . Основний асортимент складається з офісних, балконних, двосторонніх ручок і натискного гарнітура.

натискний гарнітур

Натискний гарнітур - незамінна річ для магазинів, офісів і інших нежитлових будівель. Даний гарнітур, як правило, вибирають в тих випадках, коли на дверях встановлений замок-засувка. Головна відмінність між різними моделями натискного гарнітура: довжина міжосьової відстані, довжина планки (кріплення на 2 гвинта або 3 гвинта), ширина планки, а також форма гарнітура і його якість.

Офісні ручки

Офісні ручки найбільш застосовні в тому випадку, якщо на дверях встановлений роликовий замок. Офісна ручка виконує одну функцію - закривати / відкривати двері. В цьому випадку слід звертати увагу на декоративну складову. На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете офісні ручки різних форм: пряма, прямокутна, трикутна, напівкругла і на Кронштей.

двосторонні ручки

Двостороння ручка (моноблок) - це дверний гарнітур , який призначений для зачинення дверей, як всередині, так і зовні. Простіше кажучи, ця конструкція складається з двох, дзеркально розташованих ручок, з'єднаних між собою штифтомі гвинтовими кріпленнями. Встановивши таку ручку, Ви назавжди забудете, що таке, що закрилися двері або яке, бути випадково закритим на балконі (наприклад, дитиною).

балконні ручки

Балконні ручки - самий бюджетний і простий варіант дверного гарнітура. У народі ця ручка отримала назву «ручка курця» . Монтаж балконних ручки не займе багато часу: досить встановити саму ручку і засувку, яка йде в комплекті. Цей дверний гарнітур служить для того, щоб надійно фіксувати балконні двері в закритому положенні.

 

1 2