Корзина
19 отзывов
МС-Комплект
+380975175004
Добавить отзыв
Корзина

Паркетна дошка дубова

Сьогодні при обробці житла все більше почали цінувати натуральні матеріали. Наприклад, дошка для підлоги, а саме масивна дошка з дуба, стане не просто декоративною прикрасою вашого будинку, але і надійним і довговічним покриттям, яке не буде доставляти клопоту довгий час. Натуральне дерево позитивно впливає на атмосферу в приміщенні, так як це екологічно чистий матеріал, ексклюзив, який допоможе позбутися від стресу і поганого самопочуття.

Масив з дуба, як дошка з інших порід дерева, проводиться способом розпилювання та сушіння. Якість обробки сировини і сушіння, як правило, забезпечується за рахунок використання сучасного обладнання, яке відрізняється високою точністю.

У вигляді основного засобу для захисту масивної дошки виступає лак або масло-віск, яке утворює водонепроникну плівку і захищає матеріал від гниття. Для виробництва кожної дошки масиву використовується цілісний шматок натуральної деревини, тому таке покриття приваблює покупців своїм неповторним малюнком.

Найбільш часто використовується для виготовлення масиву дуба, має дуже практичне і надійну структуру деревини. В процесі експлуатації вона не розтріскується, не деформується і не розсихається. Якщо ж порівнювати масивну дошку зі штучним паркетом, то її головна перевага полягає в великих габаритах. Завдяки цьому підлога з масиву виглядає значним, вишуканим, в старовинному стилі, а його монтаж проводиться набагато швидше і простіше, що дуже зручно.

За умови дбайливого ставлення масивна дошка з дуба здатна неодноразово шліфуватися і покриватися лаком, що гарантує підлозі надійність і довговічність. Крім того, жоден інший підлоговий матеріал не виглядає настільки розкішно, як натуральна деревина.